ASOA

📦 Darmowa przesyłka od 150 zł 📪 14 dni na zwrot 🇵🇱 Polska manufaktura
Sklep

Dostawa i płatności

PŁATNOŚCI

Płatności Online

Obsługiwane za pośrednictwem platformy – Przelewy24. Wystarczy w koszyku wybrać płatność Przelewy24. Zostaniesz przeniesiona/y do Centrum Autoryzacji Przelewy24 gdzie pojawi się nowe okno do wybrania jednej z powyżej wymienionych form płatności online. Po wybraniu konkretnej formy płatności, postępuj zgodnie z instrukcją wyświetloną na ekranie.

Płatności PayPo

Kup teraz, zapłać za 30 dni lub później.

Więcej tutaj: https://asoa.pl/paypo/

Karta Kredytowa

Wystarczy po kliknięciu przycisku "Zamawiam" wybrać opcję płatności kartą.

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068

Przelew Tradycyjny

Po zakończeniu zakupu otrzymasz dane do wykonania przelewu z twojego banku na nasze konto

NR RACHUNKU BANKOWEGO ASOA:
BNP PARIBAS Bank Polska
63 1600 1462 1887 4634 4000 0001

Za pośrednictwem kuriera

Gotówka przy odbiorze – pobranie.

KOSZTY DOSTAWY

(DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 150ZŁ)

Koszty transportu w przypadku płatności przelewem wynoszą:
  • Przesyłka firmą kurierską INPOST – 15 zł brutto
  • Paczkomat INPOST 13,50 zł brutto
Koszty transportu w przypadku płatności za pobraniem wynoszą:
  • Przesyłka firmą kurierską INPOST 20 zł brutto

DOSTAWA

  1. Zamówione towary wysyłane są ubezpieczoną paczką za pośrednictwem firmy kurierskiej zawodowo trudniącej się doręczaniem przesyłek na adres wskazany w formularzu zamówienia.
  2. Wybierając odpowiednią formę przesyłki nabywca akceptuje regulamin firm kurierskich , który znajduje się na stronie internetowej wybranej firmy przewozowej, https://inpost.pl/regulaminy
  3. Wysyłki według regulaminu realizowane są tylko na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Zamówienie zawierające adres odbioru znajdujący się poza terenem Rzeczpospolitej Polskiej nie będzie realizowane.
  4. Towar jest wysyłany wyłącznie w dni robocze od poniedziałku do piątku. Do okresu realizacji zamówienia nie wlicza się dni wolnych od pracy u Sprzedawcy (soboty, niedziele, dni ustawowo wolne od pracy).
  5. Koszt dostawy ponosi Kupujący