ASOA

📦 Darmowa przesyłka od 300 zł 📪 14 dni na zwrot 🇵🇱 Polska manufaktura
Sklep

Dostawa i płatności

PŁATNOŚCI

Płatności Online

Obsługiwane za pośrednictwem platformy – Przelewy24. Wystarczy w koszyku wybrać płatność Przelewy24. Zostaniesz przeniesiona/y do Centrum Autoryzacji Przelewy24 gdzie pojawi się nowe okno do wybrania jednej z powyżej wymienionych form płatności online. Po wybraniu konkretnej formy płatności, postępuj zgodnie z instrukcją wyświetloną na ekranie.

Płatności PayPo

Kup teraz, zapłać za 30 dni lub później.

Więcej tutaj: https://asoa.pl/paypo/

Karta Kredytowa

Wystarczy po kliknięciu przycisku "Zamawiam" wybrać opcję płatności kartą.

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068

Przelew Tradycyjny

Po zakończeniu zakupu otrzymasz dane do wykonania przelewu z twojego banku na nasze konto

NR RACHUNKU BANKOWEGO ASOA:
BNP PARIBAS Bank Polska
63 1600 1462 1887 4634 4000 0001

Za pośrednictwem kuriera

Gotówka przy odbiorze – pobranie.

KOSZTY DOSTAWY

(DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 300ZŁ)

Koszty transportu w przypadku płatności przelewem wynoszą:
  • Przesyłka firmą kurierską INPOST – 15 zł brutto
  • Paczkomat INPOST 13,50 zł brutto
Koszty transportu w przypadku płatności za pobraniem wynoszą:
  • Przesyłka firmą kurierską INPOST 20 zł brutto

DOSTAWA

  1. Zamówione towary wysyłane są ubezpieczoną paczką za pośrednictwem firmy kurierskiej zawodowo trudniącej się doręczaniem przesyłek na adres wskazany w formularzu zamówienia.
  2. Wybierając odpowiednią formę przesyłki nabywca akceptuje regulamin firm kurierskich , który znajduje się na stronie internetowej wybranej firmy przewozowej, https://inpost.pl/regulaminy
  3. Wysyłki według regulaminu realizowane są tylko na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Zamówienie zawierające adres odbioru znajdujący się poza terenem Rzeczpospolitej Polskiej nie będzie realizowane.
  4. Towar jest wysyłany wyłącznie w dni robocze od poniedziałku do piątku. Do okresu realizacji zamówienia nie wlicza się dni wolnych od pracy u Sprzedawcy (soboty, niedziele, dni ustawowo wolne od pracy).
  5. Koszt dostawy ponosi Kupujący
Dołącz do listy oczekujących Poinformujemy Ciebie kiedy nasz produkt będzie dostępny do kupienia. Zostaw swój adres email poniżej: