ASOA

📦 Darmowa przesyłka od 300 zł 📪 14 dni na zwrot 🇵🇱 Polska manufaktura
Sklep

O nas

W malowniczym Łącku, położonym w Beskidzie Sądeckim, opodal Dunajca, otworzyliśmy laboratorium Asoa.

To właśnie tu powstają polskie, naturalne kosmetyki do pielęgnacji i makijażu, które troszczą się o skórę twarzy i ciała jak najczulszy opiekun.

To tu selekcjonujemy i łączymy ze sobą najlepsze składniki, jakie dała nam natura.

To tu powstają nasze mineralne podkłady do twarzy, palety cieni, róże do policzków, sera, maski i kremy do twarzy czy peelingi enzymatyczne.

To tutaj każdego dnia pracujemy nad tym, by tworzyć kolejne produkty, dzięki którym Twoja skóra będzie zdrowa, piękna i pełna naturalnego blasku.

Co jest dla nas najważniejsze?

Nasze kosmetyki do pielęgnacji i makijażu powstają z naturalnych składników. Proste, krótkie składy są dowodem na to, że największa moc tkwi w naturze – to ona dba o nas najlepiej. 

Tworzymy produkty dopasowane do potrzeb różnych typów skóry – od wrażliwej i suchej, przez tłustą i problematyczną, po dojrzałą, mieszaną czy normalną. Wszystko po to, by każdy znalazł u nas to, czego potrzebuje. By każdy miał szansę skorzystać ze wspaniałych właściwości naturalnych składników. 

W produkcję każdego kremu, hydrolatu, podkładu czy serum wkładamy całą swoją wiedzę i serce. Tworzymy produkty, które pielęgnują, rozpieszczają i jeszcze bardziej upiększają skórę. 

Rozwijamy się i rośniemy w siłę po to, by tworzyć dla Ciebie kolejne, naturalne kosmetyki do makijażu i pielęgnacji, prosto z Polski. Jednocześnie do każdego produktu podchodzimy tak, jakby był jedynym kosmetykiem, wychodzącym spod naszych rąk – dopieszczamy go i udoskonalamy tak długo, aż mamy stuprocentową pewność, że stworzyliśmy produkt doskonały. 

Nasze laboratorium (kiedyś dwudziesto-, dziś czterystumetrowe) to miejsce, w którym każdego dnia spotykamy się po to, by z takim samym zapałem jak na początku, w 2016 roku, komponować naturalne, polskie kosmetyki do twarzy i ciała. Największą nagrodą za naszą pracę jest zadowolenie i uśmiech naszych klientów. Mamy nadzieję, że i Ty dołączysz do grona miłośników i miłośniczek naturalnych kosmetyków Asoa (a może już do niego należysz).

Asia i Bartek, twórcy marki Asoa

Dołącz do listy oczekujących Poinformujemy Ciebie kiedy nasz produkt będzie dostępny do kupienia. Zostaw swój adres email poniżej: