Kosmetyki do pielęgnacji twarzy Asoa

W Asoa wierzymy, że odżywiona i nawilżona skóra to najpiękniejszy makijaż.

Bez odpowiedniego oczyszczania, odżywiania i ochrony przeciwsłonecznej trudno o zdrową i piękną cerę. Aby dać Twojej skórze to, czego potrzebuje, stworzyliśmy serię kosmetyków do pielęgnacji twarzy. Dzięki nim Twoja cera będzie gładka, promienna, nawilżona i przyjemnie napięta. W naszej ofercie znajdziesz m.in. peeling enzymatyczny, krem pod oczy, serum do twarzy, piankę do mycia twarzy i wiele więcej kosmetyków, które w mgnieniu oka staną się najlepszymi przyjaciółmi Twojej skóry.

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy w 4 krokach

Po pierwsze OCZYSZCZANIE I ZŁUSZCZANIE

Oczyszczanie twarzy to filar pielęgnacji. Makijaż i wszystkie zanieczyszczenia powinny być dokładnie usunięte, zanim nałożysz kosmetyki odżywcze i pójdziesz spać. Z kolei regularne usuwanie martwych komórek naskórka sprawia, że składniki odżywcze zawarte w kremach do twarzy, serach czy maskach mogą wniknąć głęboko w skórę.

W Asoa znajdziesz wszystko, co niezbędne, by Twoja skóra była nieskazitelnie czysta i przygotowana do dalszej pielęgnacji. Mamy dla Ciebie kosmetyki, takie jak:

Po drugie TONIZACJA

Wyrównanie pH skóry to kolejny etap pielęgnacji twarzy. Dzięki tonizacji Twoja skóra jeszcze lepiej wchłonie składniki odżywcze z kremu, serum czy maski do twarzy.

Jako toniku możesz użyć hydrolatu: różanego, z drzewa sandałowego, drzewa herbacianego, mięty pieprzowej czy geraniowego.

Dopasuj hydrolat Asoa do potrzeb swojej skóry i stosuj jako ważny kosmetyk pielęgnacyjny.

Po trzecie ODŻYWIENIE

Przygotowaliśmy dla Ciebie różne rodzaje kosmetyków odżywczych. W Asoa znajdziesz m.in.:

  • Krem pod oczy i serum pod oczy, dzięki którym delikatna skóra wokół oczu będzie odżywiona, gładka, bez cieni i opuchlizny,
  • Kremy do twarzy – nawilżające i regenerujące kremy do codziennego stosowania,
  • Maski do twarzy – przynoszące mocną dawkę składników odżywczych,
  • Sera do twarzy – nawilżające, rewitalizujące, rozjaśniające (serum z witaminą C), peptydowe, normalizujące.

Po czwarte OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA

Krem SPF do twarzy należy stosować przez cały rok. Promienie słońca potrafią siać nie lada spustoszenie – wysuszają skórę, przyczyniają się do powstawania przebarwień i zmarszczek, a także groźnych zmian skórnych. Chroń delikatną skórę twarzy z naszymi kremami SPF. Znajdziesz u nas m.in.:

Zapraszamy Cię do świata Asoa. Poznaj nasze kremy do twarzy, sera, peelingi i inne produkty, które zaopiekują się Twoją cerą.